Клан українських патріотів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Клан українських патріотів

А нам з тобою своє робити, відкрити очі і далі йти. І, зуби сильно стиснувши, землю рідну любити, хто ж тоді, як не ми, брати?
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 ГІМН ПАТРІОТІВ!

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Aureole
Модер
Aureole


Жінка К-ть повідомлень : 75
Age : 30
Місце проживання : Луцьк
Registration date : 21.10.2006

ГІМН ПАТРІОТІВ! Empty
ПовідомленняТема: ГІМН ПАТРІОТІВ!   ГІМН ПАТРІОТІВ! Icon_minitimeПн Груд 04, 2006 8:41 pm

Тут викладайте патріотичні вірші і фрази.
Повернутися до початку Перейти донизу
Aureole
Модер
Aureole


Жінка К-ть повідомлень : 75
Age : 30
Місце проживання : Луцьк
Registration date : 21.10.2006

ГІМН ПАТРІОТІВ! Empty
ПовідомленняТема: Re: ГІМН ПАТРІОТІВ!   ГІМН ПАТРІОТІВ! Icon_minitimeСб Груд 09, 2006 10:51 am

Подумайте над цим.
Нам щастя випало: трудівнику й бійцю в труді й вогні любити землю цю, родючу, теплу, грозами повиту, ТВОРИТИ СВІТ, А НЕ ВКЛОНЯТИСЬ СВІТУ, хай дальня путь, хай сивина до скронь, - нести в руках не холод, а вогонь.
Якби мої думи німії на струни проречисті впали, зайшлись би плачем мої струни і сміхом дитячим заграли.
Під погідним небом Батьківщини Ми творці - усі поети ми.
Падають слова, як стіни, валиться покрівля неба, як немає України, то й життя мені не треба.
Отак ми всі йдемо, в одну громаду скуті Святою думкою і з словом на вустах.
Є мій народ - це непоборна сила, є мрія, що дає народу крила, і є свобода - промінь, що не згас у темряві жорстоких лихоліть.
Батьківщино моя! Що є могутніше гірських хребтів, суворіше від лісів твоїх, прекрасніше від твоїх пшеничних ланів.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
ГІМН ПАТРІОТІВ!
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Клан українських патріотів :: Вільні форуми :: Творчий форум-
Перейти до: