Клан українських патріотів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Клан українських патріотів

А нам з тобою своє робити, відкрити очі і далі йти. І, зуби сильно стиснувши, землю рідну любити, хто ж тоді, як не ми, брати?
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Україні і її майбутнє!

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Воїн світла

Воїн світла


Чоловік К-ть повідомлень : 6
Age : 33
Місце проживання : Краматорськ
Registration date : 26.09.2007

Україні і її майбутнє! Empty
ПовідомленняТема: Україні і її майбутнє!   Україні і її майбутнє! Icon_minitimeПн Лист 05, 2007 1:25 pm

Так ми народилися в Україні не в найліпший час, але я свято вірю що ми тут не просто так, що в нас є якась ціль. Можливо ми тут щоб підняти нашу країну з руїн і зробити велику вільну націю в якій буде чудово жити нам і нашим дітям. Багато людей відрікаються від своєї батьківщини, говорять я не українець, мені однаково я буду жити в іншій країні, тільки ви не забувайте „ Тому хто одцурався Вітчизни – немає місця не землі." (І. Сірко).
Тільки від нас залежить має право Україна на майбутнє, чи ні. Мені набридло нічого не робити і вірити в краще! Браття та сестро мої, ми Українці ми всі сини і доньки божі, досить лежати і спати в ярмі. Треба вставати і щось робити, а то проживемо життя нічого не зробивши, перед смертю, років так в вісімдесят будеш думати як прожив своє життя, що зробив? чи запам’ятають тебе люди? Так, твої діти будуть тебе пам’ятати і правники твої теж, але коли умруть правнуки , тоді забудуть тебе і діла твої теж. А я пропоную вам прожити коротке життя, за яке вас запам’ятають в віках, про вас будуть співати пісні, ви будете вічно жити в серці України.
“Прочитайте знову
Тую славу. Та читайте
Од слова до слова,
Не минайте ані титли,
Ніже тії коми,
Все розберіть... та й спитайте
Тоді себе: що ми?..
Чиї сини? Яких батьків?
Ким? За що закуті?..” (Тарас Шевченко)
Прочитайте і ви тоді мене зрозумієте. Ми сини великих козаків. Вони смерті не щадили за Україну то ж не ганьбите їх. Давайте покажемо усім що ми козацького роду, що ми їхні нащадки. Вони рубалися до останньої краплі крові і нічого не боялися. А ми як пацюки сидимо у себе в норах і боїмося щось зробити.
Досить летіти як птахи у теплі краї, давайте зробимо тут найтепліший край. Докінчимо справу наших предків і не осоромимо їх!
Як що не ми, цього не зробить ніхто! Пробудіться браття! В кожному з нас тече кров Українця! Покажемо, що ми достойній пращури козаків! Не треба грабувати свою батьківщину, не треба продавати душу свою сатані!
Невже нам цю землю Господь дарував, щоб ми плювали на неї? Живимо під владою хамів і нічого не робимо!
Українець я тілом і душею! Життя своє віддам, але не буду жити на землі яка належить крадіям і бандюгам! До останньої краплі крові буду боротися за свою державу!
„Любов к Отчизнє, що героїть
Там сила вража не устоїть
Там грудь сильніша од гармат
Там жизнь – алтин, а смерть – копійка
Там рицар – всякий парубійка
Козак там чортові не брат."
Котляревський „Енеїда
Все набридло, треба брати кулемет і гнати крадія з нашої країни. Вони душу свою продали сатані заради грошей, то ж хай ідуть у пекло там їм місце!

„Не мир є нашою ціллю, а воля і перемога нашої нації”. Рішайте як ви хочете прожити життя! В ганьбі і в покорі, чи в славі і волі
Все одно колись помирати, нажаль ми не знаємо коли, але ми можемо вибрати як! Помремо так щоб нас запам’ятали в віках. Все одно колись настане кінець, життя коротке треба діяти! Тож хватить труситися за своє життя,
„Хай бій наш буде перемогою, а перемога помстою!"
Україно або смерть! Настав той час, треба йти вперед! Годі безглуздих балачок! Вперед за краще життя! За Україну, за майбутнє великої нації! Українська держава велика держава, а українці не переможні в боротьбі! Відправимо крадія і зрадника в пекло! Ми велика нація яка готова до бою! Скажемо ні отрути яку показують по телевізору, ні бандюгам!
Україна для українців! Здобудемо державу або згинемо у боротьбі за неї! Не ми так ніхто, хай зрадіють там на небі козаки! Хай знають що помирали не просто так! Долю України вирішуємо нажаль ми!
„Як один Бог на небі, так одна Україна на землі”. Іншої дороги не має!
Заради своїх рідних! За землю українську! За вбитих героїв, за мучеників, за Україну до кінця! До останнього подиху в серці, боріться брати і сестро мої!
„Не думайте, що Я прийшов, щоб мир на землю принести – Я не мир принести прийшов, а меча."
Набридло глядіти на цих жирдяїв з віслючими мордами які мені розповідають про хороше життя, про то як вони по диматимуть нашу країну. Тільки свій гаманець вони розширять і все! Живемо в країні якої скоро не стане! А ви нагляділися байдиків по телевізору і вірите кожному слову! Українці не будьте вівцями! Ваз же дурять невже ви не бачите! Гроші, та до бісу гроші! Їх на той світ не забереш! А от правду в серці ніхто не забере!
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Україні і її майбутнє!
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Клан українських патріотів :: Клан українських патріотів :: Патріотизм-
Перейти до: