Клан українських патріотів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Клан українських патріотів

А нам з тобою своє робити, відкрити очі і далі йти. І, зуби сильно стиснувши, землю рідну любити, хто ж тоді, як не ми, брати?
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Футбоооол!

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Футбоооол! Empty
ПовідомленняТема: Футбоооол!   Футбоооол! Icon_minitimeСб Жовт 21, 2006 6:53 pm

Будемо тут обговорювати новини та події футболу світового і українського масштабу, якщо ніхто не проти Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Футбоооол! Empty
ПовідомленняТема: Re: Футбоооол!   Футбоооол! Icon_minitimeСб Жовт 21, 2006 7:26 pm

Може хто чув про потасовку київських і білоцерківських фанів Динамо на цьому тижні. Я в шоці, одного білоцерківця вбили. Я цього не розумію. А все через те, що на матчі Україна:Шотландія поговорили 2 фан-клуби і кияни вирішили довести, що вони крутіші. Приїхали в БЦ з кастетами і битками і назначили зустріч в час дня, в людному місці і вбили одного хлопця. Це просто жах якийсь.
Повернутися до початку Перейти донизу
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Футбоооол! Empty
ПовідомленняТема: Re: Футбоооол!   Футбоооол! Icon_minitimeНд Жовт 22, 2006 6:22 pm

Сенсація в українському чемпіонаті - київський Арсенал переміг донецький Шахтар з рахунком 1:0. Тепер Динамо виривається на першу позицію у чемпіонаті cheers
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Футбоооол! Empty
ПовідомленняТема: Re: Футбоооол!   Футбоооол! Icon_minitimeНд Жовт 22, 2006 6:27 pm

InHack пише:
Може хто чув про потасовку київських і білоцерківських фанів Динамо на цьому тижні. Я в шоці, одного білоцерківця вбили. Я цього не розумію. А все через те, що на матчі Україна:Шотландія поговорили 2 фан-клуби і кияни вирішили довести, що вони крутіші. Приїхали в БЦ з кастетами і битками і назначили зустріч в час дня, в людному місці і вбили одного хлопця. Це просто жах якийсь.
Придуркиaffraid
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
Q Smith
Модер
Q Smith


Чоловік К-ть повідомлень : 64
Age : 34
Registration date : 21.10.2006

Футбоооол! Empty
ПовідомленняТема: Re: Футбоооол!   Футбоооол! Icon_minitimeПн Груд 04, 2006 6:17 pm

ХООО! Ну прямо фільм * ХУЛИГАНИ ЗЕЛЕНОЇ ВУЛИЦІ*
Повернутися до початку Перейти донизу
Budzik

Budzik


К-ть повідомлень : 8
Age : 35
Registration date : 29.11.2006

Футбоооол! Empty
ПовідомленняТема: Re: Футбоооол!   Футбоооол! Icon_minitimeНд Груд 24, 2006 6:51 pm

А що ж ти думаєш? Такі от вони - хули.
Мене теж колись ледве не вбили київські фани... Вже й не памятаю за що, але добре памятаю як - приставивш пістолет до живота
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Футбоооол! Empty
ПовідомленняТема: Re: Футбоооол!   Футбоооол! Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Футбоооол!
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Клан українських патріотів :: Ваші захоплення :: Ваші захоплення-
Перейти до: