Клан українських патріотів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Клан українських патріотів

А нам з тобою своє робити, відкрити очі і далі йти. І, зуби сильно стиснувши, землю рідну любити, хто ж тоді, як не ми, брати?
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Янукович в Білій Церкві

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Янукович в Білій Церкві Empty
ПовідомленняТема: Янукович в Білій Церкві   Янукович в Білій Церкві Icon_minitimeНд Жовт 22, 2006 7:02 pm

Оце згадав прикольну історію. Very Happy

Янукович перед парламентськими виборами приїзжав на виступ в БЦ. Поки всі збиралися Янукович вже стояв біля мікрофона і думав, що він не включений. Потім спокійно спитав відповідалього за мітинг, котрий стояв поряд - "А чого бидла так мало", а мікрофон включений...

Короче ржу я до цих пір, хоча це не дуже смішно, бо зараз цю людина стоїть у керма України Neutral
Повернутися до початку Перейти донизу
Aureole
Модер
Aureole


Жінка К-ть повідомлень : 75
Age : 30
Місце проживання : Луцьк
Registration date : 21.10.2006

Янукович в Білій Церкві Empty
ПовідомленняТема: От з цього вилно.   Янукович в Білій Церкві Icon_minitimeНд Жовт 22, 2006 7:09 pm

От з цього видно, що Я. думає про людей. А мій клас втік в 2004 з уроків на мітинг, коли приїхала Юля Тимошенко. правда я не пішла, бо хворіла.
Повернутися до початку Перейти донизу
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Янукович в Білій Церкві Empty
ПовідомленняТема: Re: Янукович в Білій Церкві   Янукович в Білій Церкві Icon_minitimeНд Жовт 22, 2006 7:17 pm

А я новий рік святкував на Майдані разом з Ющенком під час Помаранчевої революції
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Янукович в Білій Церкві Empty
ПовідомленняТема: Re: Янукович в Білій Церкві   Янукович в Білій Церкві Icon_minitimeНд Жовт 22, 2006 7:39 pm

InHack пише:
А я новий рік святкував на Майдані разом з Ющенком під час Помаранчевої революції
Тааак, пощастило. Я теж там же святкував, тільки разом з телевізоромLaughing
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
SPOt

SPOt


Чоловік К-ть повідомлень : 135
Age : 33
Місце проживання : Болехів
Registration date : 27.10.2006

Янукович в Білій Церкві Empty
ПовідомленняТема: Re: Янукович в Білій Церкві   Янукович в Білій Церкві Icon_minitimeСр Лист 01, 2006 11:51 pm

InHack пише:
А я новий рік святкував на Майдані разом з Ющенком під час Помаранчевої революції
А толку...
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Янукович в Білій Церкві Empty
ПовідомленняТема: Re: Янукович в Білій Церкві   Янукович в Білій Церкві Icon_minitimeЧт Лист 02, 2006 12:28 am

SPOt пише:
InHack пише:
А я новий рік святкував на Майдані разом з Ющенком під час Помаранчевої революції
А толку...
Якщо ти думаєш, що толку нема, то ти глибоко помиляєшся. Зараз при владі антиукраїнські сили, більше того - Ющенко абсолютно нічого не робить, але якби ми тоді не відстояли помаранчеві сили, зараз би було... страшно навіть уявити...
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Янукович в Білій Церкві Empty
ПовідомленняТема: Re: Янукович в Білій Церкві   Янукович в Білій Церкві Icon_minitimeЧт Лист 02, 2006 2:52 pm

SPOt пише:
InHack пише:
А я новий рік святкував на Майдані разом з Ющенком під час Помаранчевої революції
А толку...

Прикольно. Справді, якби при владі зараз скрізь були Януковичі, то було би дуже херово...
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Янукович в Білій Церкві Empty
ПовідомленняТема: Re: Янукович в Білій Церкві   Янукович в Білій Церкві Icon_minitimeЧт Лист 02, 2006 5:02 pm

Толк є, хоч і невеликий
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
Gloria




К-ть повідомлень : 7
Age : 35
Registration date : 18.12.2006

Янукович в Білій Церкві Empty
ПовідомленняТема: Re: Янукович в Білій Церкві   Янукович в Білій Церкві Icon_minitimeПн Груд 18, 2006 10:10 pm

[quote="InHack"]Оце згадав прикольну історію. Very Happy

Янукович перед парламентськими виборами приїзжав на виступ в БЦ. Поки всі збиралися Янукович вже стояв біля мікрофона і думав, що він не включений. Потім спокійно спитав відповідалього за мітинг, котрий стояв поряд - "А чого бидла так мало", а мікрофон включений...

Короче ржу я до цих пір, хоча це не дуже смішно, бо зараз цю людина стоїть у керма України Neutral[/quote
Так і в Білій навіть патріоти є?Smile) то просто чудово!! класно тоді яника яйцями закидали, втік через 5 хвилин зі сцени... а данєцких скільки попривозили, одного хлопця з Пори побили тоді...
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Янукович в Білій Церкві Empty
ПовідомленняТема: Re: Янукович в Білій Церкві   Янукович в Білій Церкві Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Янукович в Білій Церкві
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Клан українських патріотів :: Клан українських патріотів :: Політика, економіка, суспільство, міжнародні відносини-
Перейти до: