Клан українських патріотів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Клан українських патріотів

А нам з тобою своє робити, відкрити очі і далі йти. І, зуби сильно стиснувши, землю рідну любити, хто ж тоді, як не ми, брати?
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Летичів. Хмельниччина

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Олег М.

Олег М.


Чоловік К-ть повідомлень : 13
Age : 34
Registration date : 22.10.2006

Летичів. Хмельниччина Empty
ПовідомленняТема: Летичів. Хмельниччина   Летичів. Хмельниччина Icon_minitimeНд Жовт 22, 2006 8:13 pm

Моє рідне місто - Летичів.
Летичів - районний центр при впадінні р. Вовк у Південний Буг. В XII-XIII ст. ця територія входила до складу Болоховської землі. Захопивши в 1362 р. ці землі, литовські феодали побудували в Летичеві фортецю. Місто з 1434 р. входило до володіння польських королів. В XV-XVI ст. Летичів зазнав розбійних нападыв кримських татар і турків. У Визвольній війні 1648-54 рр. був у районі активних бойових дій. Населення приймало участь у селянсько-гайдамацькому повстанні 1734 р. В першій третині XIX ст. Летичів став центром антикріпосницької боротьби.

в Летичеві багато визначних місць, зокрема:
Тут є фортеця. також тут похований народний месник Устим Кармелюк.
Ще тут є костел, якому в цьому році виповнилося 600 років.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://dradcliffe.ucoz.ru/forum
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Летичів. Хмельниччина Empty
ПовідомленняТема: Re: Летичів. Хмельниччина   Летичів. Хмельниччина Icon_minitimeНд Жовт 22, 2006 8:16 pm

Класно, а один мій знайомий був здається в Кам'янці Подільському (теж, здається, на Хмельниччині), так там біля костелу стоїть мінарет.
Чули про такий прикол?
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
Олег М.

Олег М.


Чоловік К-ть повідомлень : 13
Age : 34
Registration date : 22.10.2006

Летичів. Хмельниччина Empty
ПовідомленняТема: Re: Летичів. Хмельниччина   Летичів. Хмельниччина Icon_minitimeНд Жовт 22, 2006 8:23 pm

Так, Кам'янець Подільський - це Хмельницька область.
Я не знаю, я там був один раз ,але біля костелу не був.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://dradcliffe.ucoz.ru/forum
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Летичів. Хмельниччина Empty
ПовідомленняТема: Re: Летичів. Хмельниччина   Летичів. Хмельниччина Icon_minitimeНд Жовт 22, 2006 8:33 pm

Я коли до бабусі на Зах. Україну їзджу, то завжди проїзджаю Летичів. Колись був у Кам'янці-Подільському на екскурсії, сподобалось.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kingsley Shacklebolt

Kingsley Shacklebolt


К-ть повідомлень : 29
Age : 35
Місце проживання : Старокостянтинів
Registration date : 04.11.2006

Летичів. Хмельниччина Empty
ПовідомленняТема: Re: Летичів. Хмельниччина   Летичів. Хмельниччина Icon_minitimeСб Лист 18, 2006 4:22 pm

Хмельничина форева, я з Старокостянтинова.Може хтось і чув.Як на Хмельницький їхати, то через нього завжди проїжджаєш.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Летичів. Хмельниччина Empty
ПовідомленняТема: Re: Летичів. Хмельниччина   Летичів. Хмельниччина Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Летичів. Хмельниччина
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Клан українських патріотів :: Моя Україна! :: Міста і села-
Перейти до: