Клан українських патріотів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Клан українських патріотів

А нам з тобою своє робити, відкрити очі і далі йти. І, зуби сильно стиснувши, землю рідну любити, хто ж тоді, як не ми, брати?
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Наші брати-слов"яни

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
SCORPION (SR)
Модер
SCORPION (SR)


К-ть повідомлень : 15
Age : 36
Registration date : 27.10.2006

Наші брати-слов"яни Empty
ПовідомленняТема: Наші брати-слов"яни   Наші брати-слов"яни Icon_minitimeСб Жовт 28, 2006 10:23 pm

От такий от прикол. Всі завжди (особливо комуняки та вітренківці) повторюють що наші брати це слов"яни а саме роіяни і білоруси.


А от чому не називають нашими слов"янськими братами поляків, чехів, румунів та словаків? Чи хтось взагалі задувався колись що слов"яни не тільки росіяни а ще й поляки? То чому ми не називаємо їх братнім народом зі схожою історією та культурою????? flower
Повернутися до початку Перейти донизу
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Наші брати-слов"яни Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші брати-слов"яни   Наші брати-слов"яни Icon_minitimeСб Жовт 28, 2006 10:50 pm

Ми то називаємо, а Вітренко це невигідно Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
SCORPION (SR)
Модер
SCORPION (SR)


К-ть повідомлень : 15
Age : 36
Registration date : 27.10.2006

Наші брати-слов"яни Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші брати-слов"яни   Наші брати-слов"яни Icon_minitimeНд Жовт 29, 2006 11:03 am

Та це якщо розібратись взагалі брэд. Але він маэ успіх на тупості нашого народу.
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Наші брати-слов"яни Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші брати-слов"яни   Наші брати-слов"яни Icon_minitimeНд Жовт 29, 2006 5:17 pm

Цитата :
успіх на тупості нашого народу.
Це ти точно підмітив. Антиукраїнські політики тільки те й роблять, що спекуляють то на російській мові, то на НАТО, то на ще чомусь... А найстрашніше те, що народ їм вірить, тому вони й мають таку популярність на Сході.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
buzz

buzz


Жінка К-ть повідомлень : 8
Age : 34
Registration date : 11.11.2006

Наші брати-слов"яни Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші брати-слов"яни   Наші брати-слов"яни Icon_minitimeСб Лист 11, 2006 7:40 pm

SCORPION (SR) пише:
От такий от прикол. Всі завжди (особливо комуняки та вітренківці) повторюють що наші брати це слов"яни а саме роіяни і білоруси.


А от чому не називають нашими слов"янськими братами поляків, чехів, румунів та словаків? Чи хтось взагалі задувався колись що слов"яни не тільки росіяни а ще й поляки? То чому ми не називаємо їх братнім народом зі схожою історією та культурою????? flower

Про розподіл на східних і західних хтось колись чув? Наші брати-слов"яни Durak
Дитино, тільки не кажи, що поляки наші найліпші друзі(якщо згадати про всі історичні зради з їхнього боку)...


AON, імхо, ти занадто категоричний. Пройде час, прийде життєвий досвід, і ти зрозумієш, що все в цьому світі відносно...
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Наші брати-слов"яни Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші брати-слов"яни   Наші брати-слов"яни Icon_minitimeСб Лист 11, 2006 7:57 pm

Цитата :
AON, імхо, ти занадто категоричний. Пройде час, прийде життєвий досвід, і ти зрозумієш, що все в цьому світі відносно...
Я й так знаю, що все відносно, але при чому тут це? Я говорю про те, що відбувається на даний момент.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
buzz

buzz


Жінка К-ть повідомлень : 8
Age : 34
Registration date : 11.11.2006

Наші брати-слов"яни Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші брати-слов"яни   Наші брати-слов"яни Icon_minitimeНд Лист 12, 2006 7:57 pm

AON пише:
Цитата :
AON, імхо, ти занадто категоричний. Пройде час, прийде життєвий досвід, і ти зрозумієш, що все в цьому світі відносно...
Я й так знаю, що все відносно, але при чому тут це? Я говорю про те, що відбувається на даний момент.

На даний момент ти(як і більшість народу) спростив все до двох полюсів, сходу та заходу, чорного та білого. Але все занадто складніше, ніж здається. Щоб мислити об'єктивно, треба враховувати всі фактори в комплексі, мислити більш масштабно...
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Наші брати-слов"яни Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші брати-слов"яни   Наші брати-слов"яни Icon_minitimeНд Лист 12, 2006 10:25 pm

Почитай уважніше мій пост. Я мав на увазі, що на Сході Янук має найбільшу популярність, тому що на Сході, не секрет, в людей немає достатньої національної свідомості. Я ж не кажу, що там ВСІ такі, просто більша частина.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Наші брати-слов"яни Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші брати-слов"яни   Наші брати-слов"яни Icon_minitimeНд Лист 12, 2006 11:32 pm

AON пише:
Почитай уважніше мій пост. Я мав на увазі, що на Сході Янук має найбільшу популярність, тому що на Сході, не секрет, в людей немає достатньої національної свідомості. Я ж не кажу, що там ВСІ такі, просто більша частина.

Я розмовляв з деякими людьми зі Сходу і ніхто мені не казав, що там кожен дасть голову відтяти за Янука. Не така вже там в нього й підтримка. Результати виборів - фальсифікація і тиск на людей збоку їхнього керівництва(маю на увазі роботу).
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Наші брати-слов"яни Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші брати-слов"яни   Наші брати-слов"яни Icon_minitimeНд Лист 12, 2006 11:37 pm

Цитата :
Результати виборів - фальсифікація
Щоб Рєґіони та й без фальсифікації?Наші брати-слов"яни Ggggg Наші брати-слов"яни Ggggg Наші брати-слов"яни Ggggg
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Наші брати-слов"яни Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші брати-слов"яни   Наші брати-слов"яни Icon_minitimeНд Лист 12, 2006 11:38 pm

А взагалі від теми ми дещо відійшли...Embarassed
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Наші брати-слов"яни Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші брати-слов"яни   Наші брати-слов"яни Icon_minitimeПн Лист 13, 2006 8:38 am

AON пише:
А взагалі від теми ми дещо відійшли...Embarassed

Розвиваємо думку...
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Наші брати-слов"яни Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші брати-слов"яни   Наші брати-слов"яни Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Наші брати-слов"яни
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Клан українських патріотів :: Клан українських патріотів :: Політика, економіка, суспільство, міжнародні відносини-
Перейти до: