Клан українських патріотів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Клан українських патріотів

А нам з тобою своє робити, відкрити очі і далі йти. І, зуби сильно стиснувши, землю рідну любити, хто ж тоді, як не ми, брати?
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Якою ви хочете бачити Україну?

Перейти донизу 
+8
Позич_мені_сонце
SPOt
xamil
Корнелія
Geroyam Slava
FireON
InHack
Aureole
12 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
Aureole
Модер
Aureole


Жінка К-ть повідомлень : 75
Age : 30
Місце проживання : Луцьк
Registration date : 21.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeПн Жовт 30, 2006 10:30 am

Якою ви хочете бачити Україну?
Я хочу бачити її процвітаючою, могутньою державою. І що б за її кермом стояла справді велика людина.
Повернутися до початку Перейти донизу
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeПн Жовт 30, 2006 10:33 am

Мабуть, те саме. Якою ви хочете бачити Україну? Prapor3
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeПн Жовт 30, 2006 10:49 am

Я повністю з вами погоджуюсь, але Україна ніколи не буде такою, доки на нас буде тиснути Росія. Єдиний вихід - інтеграція в євроатлантичні структури - в першу чергу це СОТ, потім (обов'язково!) НАТО, а вже піся проведення важливих реформ нас може запросити і ЄС.
А Віктор Андрійович має проявити мужність і послати реґіональний уряд на... Янук тільки те і робить, що плазує перед Росією і гальмує проведення реформ.Якою ви хочете бачити Україну? Help
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
Aureole
Модер
Aureole


Жінка К-ть повідомлень : 75
Age : 30
Місце проживання : Луцьк
Registration date : 21.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: такіє   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeПн Жовт 30, 2006 11:32 am

Так і є. Тільки Ющенко мякотілий. Йому потрібно твердості.
Повернутися до початку Перейти донизу
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeПн Жовт 30, 2006 1:37 pm

Ющенко повинен бути президентом в країні, в якій все добре, а не тут.
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeСр Лист 01, 2006 12:35 am

Наразі найважливіше - здихатись Янука, а потім можна і вибори проводитиЯкою ви хочете бачити Україну? Prapor3 . На мій погляд, якщо БЮТ з НУ підуть одним блоком (а це теоретично можливо), вони зможуть набрати більше голосів, ніж регіониcheers . Комуняги зі зрадниками не пройдуть однозначноЯкою ви хочете бачити Україну? Ggggg . Хотілося б бачити в парламенті ПОРУ і УНП.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeСр Лист 01, 2006 7:55 pm

Україна ніколи не буде процвітаючого, доки про владі буде ЯнукоФФич. Не можуть антиукраїнські сили забезпечити розвиток держави.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeПн Лист 06, 2006 6:01 pm

Політики святими бути не можуть, але навіть навіть "найбрудніший" нашоукраїнець кращий за рєґіонала-кушнарьоффа
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
Geroyam Slava

Geroyam Slava


Чоловік К-ть повідомлень : 33
Age : 33
Місце проживання : Країна в якій мріють про вільну Україну.
Registration date : 31.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeВт Лист 07, 2006 8:53 pm

Aureole пише:
Якою ви хочете бачити Україну?
Я хочу бачити її процвітаючою, могутньою державою. І що б за її кермом стояла справді велика людина.



Українською, рідною, вільною....Wink
Повернутися до початку Перейти донизу
Корнелія




К-ть повідомлень : 4
Age : 32
Registration date : 01.11.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeПт Лист 10, 2006 6:26 pm

Я вважаю, що для повного благополуччя нам не вистачає згуртованості. Це як у приказці: "На п'ять українців приходиться три гетьмани".
Я свою рідну країну я прагну бачити вільною, демократичною, процвітаючою. Якою ви хочете бачити Україну? Tryzub
Повернутися до початку Перейти донизу
xamil

xamil


К-ть повідомлень : 13
Age : 31
Registration date : 11.11.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Патриот   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeСб Лист 11, 2006 12:28 pm

Мне кажется что Украиной должен управлять настоящий патриот Якою ви хочете бачити Україну? Prapor3
Повернутися до початку Перейти донизу
xamil

xamil


К-ть повідомлень : 13
Age : 31
Registration date : 11.11.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Патриоты   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeСб Лист 11, 2006 12:30 pm

Слава украинским патриотам Якою ви хочете бачити Україну? Kozak Якою ви хочете бачити Україну? Prapor3
Повернутися до початку Перейти донизу
Geroyam Slava

Geroyam Slava


Чоловік К-ть повідомлень : 33
Age : 33
Місце проживання : Країна в якій мріють про вільну Україну.
Registration date : 31.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeСб Лист 11, 2006 1:58 pm

xamil пише:
Слава украинским патриотам Якою ви хочете бачити Україну? Kozak Якою ви хочете бачити Україну? Prapor3

Мені здається український патріот,зі словником, але будь - якою ціною писав би ( розмовляв би) українською...!!! зверни увагу.
Повернутися до початку Перейти донизу
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeСб Лист 11, 2006 5:22 pm

Geroyam Slava пише:
xamil пише:
Слава украинским патриотам Якою ви хочете бачити Україну? Kozak Якою ви хочете бачити Україну? Prapor3

Мені здається український патріот,зі словником, але будь - якою ціною писав би ( розмовляв би) українською...!!! зверни увагу.

Згоден. Все таки форум український
Повернутися до початку Перейти донизу
SPOt

SPOt


Чоловік К-ть повідомлень : 135
Age : 33
Місце проживання : Болехів
Registration date : 27.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeСб Лист 11, 2006 8:55 pm

А може він не вміє, а сам патріот? Вмієш чи ні?
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeСб Лист 11, 2006 9:02 pm

SPOt пише:
А може він не вміє, а сам патріот?
Ти правий. Незнання мови - це проблема, яку треба вирішувати, а не посилати російськомовних під три чорти. Адже, хоч мова - це важливо, але патріотом може бути навіть російськомовний.Якою ви хочете бачити Україну? Kozak Якою ви хочете бачити Україну? Prapor3
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
Позич_мені_сонце

Позич_мені_сонце


Жінка К-ть повідомлень : 3
Age : 33
Registration date : 11.11.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeСб Лист 11, 2006 10:27 pm

Geroyam Slava пише:
xamil пише:
Слава украинским патриотам Якою ви хочете бачити Україну? Kozak Якою ви хочете бачити Україну? Prapor3

Мені здається український патріот,зі словником, але будь - якою ціною писав би ( розмовляв би) українською...!!! зверни увагу.
Маєш рацію. Ставлення до мови - є лакмусовим папірцем на патріотизм.
Повернутися до початку Перейти донизу
Geroyam Slava

Geroyam Slava


Чоловік К-ть повідомлень : 33
Age : 33
Місце проживання : Країна в якій мріють про вільну Україну.
Registration date : 31.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeНд Лист 12, 2006 3:45 pm

Позич_мені_сонце пише:
Geroyam Slava пише:
xamil пише:
Слава украинским патриотам Якою ви хочете бачити Україну? Kozak Якою ви хочете бачити Україну? Prapor3

Мені
здається український патріот,зі словником, але будь - якою ціною писав
би ( розмовляв би) українською...!!! зверни увагу.
Маєш рацію. Ставлення до мови - є лакмусовим папірцем на патріотизм.



А мені все дедалі більше подобається, коли з моєю думкою погоджуються!! (модери вибачте за оффтоп!)
Повернутися до початку Перейти донизу
xamil

xamil


К-ть повідомлень : 13
Age : 31
Registration date : 11.11.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeВт Лист 14, 2006 8:16 pm

Я ще раз кажу,що я буду розмовляти українською мовою,запишіть це у себе у блокноті,щоб потім нагоняїв не писали на мене Якою ви хочете бачити Україну? Angry2
Повернутися до початку Перейти донизу
NAZ@RIY

NAZ@RIY


Чоловік К-ть повідомлень : 75
Age : 42
Місце проживання : Тернопіль Галичина
Registration date : 13.11.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeСр Лист 15, 2006 12:43 pm

xamil пише:
Я ще раз кажу,що я буду розмовляти українською мовою

Молодець! Слава Україні! Якою ви хочете бачити Україну? Prapor4

Почитай:
http://natio.org.ua/content/view/495/78/
http://natio.org.ua/content/view/500/33/
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.natio.org.ua
NAZ@RIY

NAZ@RIY


Чоловік К-ть повідомлень : 75
Age : 42
Місце проживання : Тернопіль Галичина
Registration date : 13.11.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeСр Лист 15, 2006 12:45 pm

InHack пише:
Ющенко повинен бути президентом в країні, в якій все добре, а не тут.

Дуже гарно підмічено! Гратися в демократію в Україні наразі не час! Наразі приорітетною державною ідеологією повинен бути націоналізм!!! Якою ви хочете бачити Україну? Prapor4
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.natio.org.ua
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeСр Лист 15, 2006 5:24 pm

NAZ@RIY пише:
InHack пише:
Ющенко повинен бути президентом в країні, в якій все добре, а не тут.

Дуже гарно підмічено! Гратися в демократію в Україні наразі не час! Наразі приорітетною державною ідеологією повинен бути націоналізм!!! Якою ви хочете бачити Україну? Prapor4

Ага, жорсткішим треба бути.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kingsley Shacklebolt

Kingsley Shacklebolt


К-ть повідомлень : 29
Age : 35
Місце проживання : Старокостянтинів
Registration date : 04.11.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeСб Лист 18, 2006 4:09 pm

Взагалі націонлізм має бути у влади, для покращення становища, а у народі вистачить і патріотизму.Звичайного патріотизму, який включав в себе не тільки ідеологію, а і життя, побут, норми поведінки.Та наприклад не смітити, це вже деяким чином патріотизм. Наприклад коли Японія після Війни почала відбудовуватись, декілька років вони були згодні працювати не по 8 год. а по 10.З зар.платні спалчували в казну гроші.Предстам щоб кожний українець давав принаймні 5 грн. цього вжеб вистачило на якусь ідею, на відновлення фарики."з світу по нитці - бідному сорочку".Це я привів в приклад, цього в нас не буде, та принаймні елементарного патріотизму необхідно, просто домогти розбудовувати державу......
Повернутися до початку Перейти донизу
buzz

buzz


Жінка К-ть повідомлень : 8
Age : 34
Registration date : 11.11.2006

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeПн Лист 27, 2006 3:44 pm

Kingsley Shacklebolt пише:
Взагалі націонлізм має бути у влади, для покращення становища, а у народі вистачить і патріотизму.Звичайного патріотизму, який включав в себе не тільки ідеологію, а і життя, побут, норми поведінки.Та наприклад не смітити, це вже деяким чином патріотизм. Наприклад коли Японія після Війни почала відбудовуватись, декілька років вони були згодні працювати не по 8 год. а по 10.З зар.платні спалчували в казну гроші.Предстам щоб кожний українець давав принаймні 5 грн. цього вжеб вистачило на якусь ідею, на відновлення фарики."з світу по нитці - бідному сорочку".Це я привів в приклад, цього в нас не буде, та принаймні елементарного патріотизму необхідно, просто домогти розбудовувати державу......

Після війни і радянські люди так робили. Ідеологія була така: зараз себе огранічуємо, потім ми, наші діти живемо щасливо...

Платити з власної зарплатні гроші в казну безглуздо - головне, не скільки грошей є, а хто їми керує. Якщо державі не вистачає грошей, але у влади справжній Політик - він знайде решту.
Повернутися до початку Перейти донизу
Zabутий_ангел

Zabутий_ангел


Жінка К-ть повідомлень : 16
Age : 34
Registration date : 19.03.2007

Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitimeПн Бер 19, 2007 4:10 am

НЕЗАЛЕЖНОЮ ТА ВІЛЬНОЮ від яничар , але нешвидко те буде.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Якою ви хочете бачити Україну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Якою ви хочете бачити Україну?   Якою ви хочете бачити Україну? Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Якою ви хочете бачити Україну?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 4Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4  Наступний
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Клан українських патріотів :: Клан українських патріотів :: Патріотизм-
Перейти до: