Клан українських патріотів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Клан українських патріотів

А нам з тобою своє робити, відкрити очі і далі йти. І, зуби сильно стиснувши, землю рідну любити, хто ж тоді, як не ми, брати?
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Чорноморський флот

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Чорноморський флот Empty
ПовідомленняТема: Чорноморський флот   Чорноморський флот Icon_minitimeЧт Лист 02, 2006 5:09 pm

У мене є один знайомий. Йому вже близько 70 років, він все життя був комуністом і є членом КПУ навіть сьогодні, але (!) він підтримав помарачеву революцію, критикував Симоненка і (!) називав і називає расєян-чорноморців окупантами, завжди відстоюючи вихід Флоту з територіїї України.
А нам, молодим патріотам, потрібно ще наполегливіше виступати за це, особливо проти
антиукраїнських сил, які зараз, маючи владу, намагаються продавати укаїнські інтереси Расєї!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
SPOt

SPOt


Чоловік К-ть повідомлень : 135
Age : 33
Місце проживання : Болехів
Registration date : 27.10.2006

Чорноморський флот Empty
ПовідомленняТема: Re: Чорноморський флот   Чорноморський флот Icon_minitimeПт Лист 03, 2006 1:45 am

Пропозиції
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Чорноморський флот Empty
ПовідомленняТема: Re: Чорноморський флот   Чорноморський флот Icon_minitimeПт Лист 03, 2006 11:11 am

Ну, до 2017-го флот буде залишатись на місці, ніхто його вигнати не зможе. А пропозиція ось у чому - створювати такий собі рух спротиву, щоб відсторонити янукоффичів від владиЧорноморський флот Prapor3 Чорноморський флот Prapor4 . Це, звичайно, серйозна пропозиція, але іншого виходу я тут не бачу, хіба-що Ющенко сам все зробить.Чорноморський флот Help
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Чорноморський флот Empty
ПовідомленняТема: Re: Чорноморський флот   Чорноморський флот Icon_minitimeПт Лист 03, 2006 11:19 am

Ага, зробить він, аякже....
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Чорноморський флот Empty
ПовідомленняТема: Re: Чорноморський флот   Чорноморський флот Icon_minitimeПт Лист 03, 2006 11:21 am

InHack пише:
Ага, зробить він, аякже....
Та я теж так думаю...
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
SPOt

SPOt


Чоловік К-ть повідомлень : 135
Age : 33
Місце проживання : Болехів
Registration date : 27.10.2006

Чорноморський флот Empty
ПовідомленняТема: Re: Чорноморський флот   Чорноморський флот Icon_minitimeПт Лист 03, 2006 8:15 pm

AON пише:
Ну, до 2017-го флот буде залишатись на місці, ніхто його вигнати не зможе. А пропозиція ось у чому - створювати такий собі рух спротиву, щоб відсторонити янукоффичів від владиЧорноморський флот Prapor3 Чорноморський флот Prapor4 . Це, звичайно, серйозна пропозиція, але іншого виходу я тут не бачу, хіба-що Ющенко сам все зробить.Чорноморський флот Help
Після першого мітингу (зібрання) руху супротиву, у лікарні, з поніонефритом і відбитими резинови битками печінкою і нирками, я думаю, що вже нікому не захочеться когось від чогось відсторонювати.
Повернутися до початку Перейти донизу
Budzik

Budzik


К-ть повідомлень : 8
Age : 35
Registration date : 29.11.2006

Чорноморський флот Empty
ПовідомленняТема: Re: Чорноморський флот   Чорноморський флот Icon_minitimeВт Груд 26, 2006 8:52 pm

Ну відбиті нирки - це теж не смертельно... За ідею деякі люди можуть і не таке втратити... Головне - мета!
Повернутися до початку Перейти донизу
ludviG

ludviG


К-ть повідомлень : 9
Age : 46
Registration date : 18.08.2010

Чорноморський флот Empty
ПовідомленняТема: Re:Чорноморський флот   Чорноморський флот Icon_minitimeСр Серп 18, 2010 11:48 am

Та той нещасний флот вже давно зіржавіє та потоне до 2042 року
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Чорноморський флот Empty
ПовідомленняТема: Re: Чорноморський флот   Чорноморський флот Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чорноморський флот
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Клан українських патріотів :: Клан українських патріотів :: Політика, економіка, суспільство, міжнародні відносини-
Перейти до: