Клан українських патріотів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Клан українських патріотів

А нам з тобою своє робити, відкрити очі і далі йти. І, зуби сильно стиснувши, землю рідну любити, хто ж тоді, як не ми, брати?
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Що відрізняє українця від московита?

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Що відрізняє українця від московита? Empty
ПовідомленняТема: Що відрізняє українця від московита?   Що відрізняє українця від московита? Icon_minitimeСр Груд 06, 2006 12:08 am

Вирішив подумати над тим, які фактори вирізняють українців. По-перше це думка про себе, що спричинено бажанням до добробуту і процвітання. Московити цей фактор називають "жлобством", проте насправді це жлобством не назвеш - мені подобаються слова з пісні Тартака "Мій народ": "дядько працьовитий, добре роботу робить та хоче добре жити". По-друге, це бажання мати сильного лідера, обраного демократичним шляхом. Згадаймо, наприклад. устрій запорозького козацтваЩо відрізняє українця від московита? Kozak . Українці від московитів тим і відрізняються, що Україна, як європейська країна, завжди була більш демократичною, аніж імперіалістична Росія з народом, який навіть молився на "батюшку-царя"Що відрізняє українця від московита? Comando Що відрізняє українця від московита? Durak Що відрізняє українця від московита? Ggggg king
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
SPOt

SPOt


Чоловік К-ть повідомлень : 135
Age : 33
Місце проживання : Болехів
Registration date : 27.10.2006

Що відрізняє українця від московита? Empty
ПовідомленняТема: Re: Що відрізняє українця від московита?   Що відрізняє українця від московита? Icon_minitimeСр Груд 06, 2006 4:20 pm

По собі писав?
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Що відрізняє українця від московита? Empty
ПовідомленняТема: Re: Що відрізняє українця від московита?   Що відрізняє українця від московита? Icon_minitimeСр Груд 06, 2006 10:30 pm

SPOt пише:
По собі писав?
Так, а що? Напиши щось і ти про себе
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
SPOt

SPOt


Чоловік К-ть повідомлень : 135
Age : 33
Місце проживання : Болехів
Registration date : 27.10.2006

Що відрізняє українця від московита? Empty
ПовідомленняТема: Re: Що відрізняє українця від московита?   Що відрізняє українця від московита? Icon_minitimeЧт Груд 07, 2006 11:58 pm

Ну, думаю, у кожного (майже) росіянина є відчуття власної і національної гідності. Хоча й на шовіністичній основі. Також рідко-який (таких не знаю) росіянин, після потрапляння в україномовне середовище через тиждень зрікається своєї мови. В мене на вулиці живе вихідець з Росії. Вже 30 років живе, і я від нього жодного слова на українській мові не чув.
Повернутися до початку Перейти донизу
НеоШухевич

НеоШухевич


Чоловік К-ть повідомлень : 20
Age : 33
Місце проживання : КИЇВ
Registration date : 11.11.2007

Що відрізняє українця від московита? Empty
ПовідомленняТема: Re: Що відрізняє українця від московита?   Що відрізняє українця від московита? Icon_minitimeСр Лист 14, 2007 2:04 am

По-перше Ми з москалями вiдрiзняємость iдеєю патрiотизму. Там так:ти патрiот - значить ти скiнхед, ти не патрiот - ти АФА... в Росiї завжди виникають бiйки "словян и жидов,негров, а также остальной дряни!", але навiщо це їм? Що дає скiнам перемога над iноземцями? НIЧОГО! Так було, є, i буде... а якщо розглянемо патрiотизм України то на перше мiсце ставиться IДЕЯ, а потiм вже виносяться питання як йти до вибраної цiлi... Чому, наприклад, воїни ОУН-УПА знаючи що загинуть, все одно iшли на вiйну? тому що в них була iдея. Я не здивуюсь якщо у Москалiї з часом не буде скiнхедiв...
Повернутися до початку Перейти донизу
Мамай

Мамай


К-ть повідомлень : 1
Age : 39
Registration date : 31.12.2007

Що відрізняє українця від московита? Empty
ПовідомленняТема: Re: Що відрізняє українця від московита?   Що відрізняє українця від московита? Icon_minitimeПн Груд 31, 2007 12:06 pm

Я Вам,хлопці отак скажу:українець знає як мінімум дві мови - рідну і їхню собачу.А москаль мусить гавкати лишень на собачій. Mad Mad Mad
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Що відрізняє українця від московита? Empty
ПовідомленняТема: Re: Що відрізняє українця від московита?   Що відрізняє українця від московита? Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Що відрізняє українця від московита?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Клан українських патріотів :: Клан українських патріотів :: Патріотизм-
Перейти до: