Клан українських патріотів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Клан українських патріотів

А нам з тобою своє робити, відкрити очі і далі йти. І, зуби сильно стиснувши, землю рідну любити, хто ж тоді, як не ми, брати?
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Про псевдо патріотів.

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
zoz




Чоловік К-ть повідомлень : 1
Age : 41
Registration date : 30.09.2010

Про псевдо патріотів. Empty
ПовідомленняТема: Про псевдо патріотів.   Про псевдо патріотів. Icon_minitimeЧт Вер 30, 2010 5:43 pm

Я вважаю, що ПАТРІОТ -- це людина яка за свою батьківщину віддасть все, навіть життя. Зараз з"явилося багато так званих "патріотів", які на своєму патріотизмі намагаються прийти до влади, або хоч би засвітитися на телебачені чи в пресі. Я не агітую за будь-яких кандидатів перед теперішніми виборами, просто мене це вже все так дістало!!! Це об"єднання України, ЗАХІД + СХІД. Захід України завжди був і буде справжнім українським. А Схід це своє бачення України, як держави в підпорядкуванні іншої наддержави (ви зрозуміли про що я). Тому чи варто нам та політикам намагатися об"єднати ідеологію України. Тому що я вважаю, що Українці на сході стануть патріотами України лише через велики проміжок часу, і то з умовою що Україна лишиться незалежною на цей час.Question
А нам лишається чекати того часу, коли ми -- патріти-- зможемо несоромитися наших лідерів та пишатися нашим президентом, який не буде ненавидіти нас українців і думати, що ми бидло. І не буде думати, що ми українці можемо жити лише однією ідеологією без гроша за пазухою. Та не помічати як нас дурять про те, що вони думають лише про нас, а не про те як би наповнити свої і так вже набиті кишені. Embarassed Sad
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Про псевдо патріотів.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Клан українських патріотів :: Клан українських патріотів :: Патріотизм-
Перейти до: