Клан українських патріотів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Клан українських патріотів

А нам з тобою своє робити, відкрити очі і далі йти. І, зуби сильно стиснувши, землю рідну любити, хто ж тоді, як не ми, брати?
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Євроатлантична інтеграція

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Євроатлантична інтеграція Empty
ПовідомленняТема: Євроатлантична інтеграція   Євроатлантична інтеграція Icon_minitimeНд Жовт 22, 2006 1:06 am

На мій погляд євроатлантичеа інтеграція - річ надзвичайно важлива для України. В першу чергу це створення професійних збройних сил і скорочення фінансування недієздатної армії. Подруге це реформи, що наблизять Україну за рівнем життя громадян до більш розвинених держав.
Проблема в тому, що антиукраїнські політичні сили поширюють і вдосконалюють міфи про НАТО, створені ще за совєтів. Цим вони роблять величезну послугу Росії, адже для білокам'яної вступ України до Північноатлантичного альянсу стане справжньою катастрофою - вона втратить величезну сферу впливу.
Згадайте Грузію! Тоді Росія всьому всіту показала своє істинне обличчя.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
SPOt

SPOt


Чоловік К-ть повідомлень : 135
Age : 33
Місце проживання : Болехів
Registration date : 27.10.2006

Євроатлантична інтеграція Empty
ПовідомленняТема: Re: Євроатлантична інтеграція   Євроатлантична інтеграція Icon_minitimeСр Лист 01, 2006 11:53 pm

Поясніть по пунктах, що дасть євроатлантична інтегрція.
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Євроатлантична інтеграція Empty
ПовідомленняТема: Re: Євроатлантична інтеграція   Євроатлантична інтеграція Icon_minitimeЧт Лист 02, 2006 12:11 am

Я тобі можу всього один пункт сказати - це те, що Расєя буде мати набагато менший вплив на Україну, а це уже багато! По-друге на шляху до НАТО Україна здійснить чимало позитивних для себе реформ. А якщо ми будемо розкидатися лозунгами типу "Не пустимо НАТО до нашої хати", то доведеться пустити до хати Росію і стати частиною імперії. А цього допустити не можна!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Євроатлантична інтеграція Empty
ПовідомленняТема: Re: Євроатлантична інтеграція   Євроатлантична інтеграція Icon_minitimeЧт Лист 02, 2006 12:18 am

Україна не може стояти осторонь, бо її обовязково загребуть. Чому Раша так біситься з приводу Грузії? Та тому що та прагне в НАТО вступити, а це буде означати ще одну втрачену для Росії територію.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
SCORPION (SR)
Модер
SCORPION (SR)


К-ть повідомлень : 15
Age : 35
Registration date : 27.10.2006

Євроатлантична інтеграція Empty
ПовідомленняТема: Re: Євроатлантична інтеграція   Євроатлантична інтеграція Icon_minitimeПт Лист 03, 2006 5:43 pm

Та Раша бісится бо імперія розпадаэться. Вже нема ніякої надії Грузію в імперію затягти, Україну теж майже нема..

Вже в Росії війна в Чечні давно іде. А оскільки 80% території Росії раніше було до неї приєдано загарбанням, то скоро почнуть від"єднуватися Бурятія, Калмикія та інші республіки... Тому Росію нічого доброго не чекає. Мені аж смішно коли кажуть "росія- супердержава що дасть відпір НАТО" Мені таких людей шкода... Євроатлантична інтеграція Comp Євроатлантична інтеграція Ggggg Євроатлантична інтеграція Ggggg Євроатлантична інтеграція Ggggg Євроатлантична інтеграція Ggggg Євроатлантична інтеграція Ggggg Євроатлантична інтеграція Ggggg Євроатлантична інтеграція Ggggg Євроатлантична інтеграція Ggggg
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Євроатлантична інтеграція Empty
ПовідомленняТема: Re: Євроатлантична інтеграція   Євроатлантична інтеграція Icon_minitimeПт Лист 03, 2006 6:00 pm

Цитата :
Мені аж смішно коли кажуть "росія- супердержава що дасть відпір НАТО"
Ага, з Росії супердержава, як з Януковича патріотЄвроатлантична інтеграція Kozak
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
SPOt

SPOt


Чоловік К-ть повідомлень : 135
Age : 33
Місце проживання : Болехів
Registration date : 27.10.2006

Євроатлантична інтеграція Empty
ПовідомленняТема: Re: Євроатлантична інтеграція   Євроатлантична інтеграція Icon_minitimeПт Лист 03, 2006 8:18 pm

Я б не сміявся з російської арміїї і не судив про неї з одного фільму "ДМБ". Як-не-як, хоч-не-хоч, а в РФ залишилася більша частина техніки і озброєнь колишнього СРСР. Я цого (союзу) боялися.
В крайньому випадку боєголовкою жахнуть...
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Євроатлантична інтеграція Empty
ПовідомленняТема: Re: Євроатлантична інтеграція   Євроатлантична інтеграція Icon_minitimeПт Лист 03, 2006 10:30 pm

Ніхто нікого не жахне. Для цього потрібно одночасно в Маскві, Астані і Києві ввімкнути кнопкиЄвроатлантична інтеграція Comp . Ось чому Росія так боїть вступу Вкраїни в НАТО!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
Спонсорований контент





Євроатлантична інтеграція Empty
ПовідомленняТема: Re: Євроатлантична інтеграція   Євроатлантична інтеграція Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Євроатлантична інтеграція
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Клан українських патріотів :: Клан українських патріотів :: Політика, економіка, суспільство, міжнародні відносини-
Перейти до: