Клан українських патріотів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Клан українських патріотів

А нам з тобою своє робити, відкрити очі і далі йти. І, зуби сильно стиснувши, землю рідну любити, хто ж тоді, як не ми, брати?
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Біла Церква

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Біла Церква Empty
ПовідомленняТема: Біла Церква   Біла Церква Icon_minitimeПн Жовт 23, 2006 8:03 am

Біла Церква - місто, яке знаходиться у центрі України, та на південному заході Київської області. Місто розташоване на берегах річки Рось, близько 75 км на південнний захід від Києва, Біла Церква - це районний центр сільськогосподарського району.

У місті знаходяться підприємства по виготовленню сільськогосподарської техніки, продовольчих товарів, електричного обладнання, шин, гумо-технічних та азбесто-технічних виробів, одягу, взуття, меблів та будівельних матеріалів. У місті знаходиться аграрний універсітет, краєзнавчий музей, два драматичних театри, Микільська церква (побудована 1706), торгові ряди - Брум (побудовані на початку XIX сторіччя) та парк "Олександрія", який був закладений у 1790 році та займа 200 гектарів. Через Білу Церкву проходять декілька трас та залізниця.

Місто Біла Церква було заcноване як Юр'їв у 1032 році та отримало існуючу назву у 1155 році. Місто було під владою Литви в 14-му сторіччі та під владою Польщі з 1569 року. За часи правління польщі Біла Церква стає важливим містом країни. У 17-му сторіччі, Біла Церква була місцем розташування білоцерківського козацького полку та місцем підписання угоди Богданом Хмельницьким з переможеними поляками (1651 рік). Угода засвідчувала незалежну козацьку державу. У 1793 році Біла Церква стає частиною Російської імперії. Наприкінці 19-го сторіччя місто перетворюеться на центр по виробництву та торгівлі продовольчими продуктами. На протязі Другої Світової війни (1939-1945), у місті розвивається промисловість.

Населення (за даними на 1998 рік) 215 тисяч чоловік.


От таке моє місто! Very Happy


Один із сайтів БЦ - http://bilatserkva.kiev.ua
Повернутися до початку Перейти донизу
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Біла Церква Empty
ПовідомленняТема: Re: Біла Церква   Біла Церква Icon_minitimeПн Жовт 23, 2006 2:29 pm

Ось фотка мого будинку на цьму сайті
Very Happyhttp://www.bilatserkva.kiev.ua/gallery/images/g0500001.jpg
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Біла Церква Empty
ПовідомленняТема: Re: Біла Церква   Біла Церква Icon_minitimeПн Жовт 23, 2006 5:50 pm

Мені в Білій Церкві подобається "Олександрія". Але коли я вперше там був (а то було на початку червня 2004) мене розперлоSuspect - занадто багато там квітів і пилку.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
Smenda

Smenda


К-ть повідомлень : 5
Age : 35
Registration date : 16.11.2006

Біла Церква Empty
ПовідомленняТема: Re: Біла Церква   Біла Церква Icon_minitimeЧт Лист 16, 2006 5:03 pm

Скажу чесно, мені крім Олександрії у БЦ нічого не подобається. Взагалі місто не подобається.
Повернутися до початку Перейти донизу
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Біла Церква Empty
ПовідомленняТема: Re: Біла Церква   Біла Церква Icon_minitimeЧт Лист 16, 2006 5:40 pm

Smenda пише:
Скажу чесно, мені крім Олександрії у БЦ нічого не подобається. Взагалі місто не подобається.

А ти звідки?
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Біла Церква Empty
ПовідомленняТема: Re: Біла Церква   Біла Церква Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Біла Церква
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Клан українських патріотів :: Моя Україна! :: Міста і села-
Перейти до: