Клан українських патріотів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Клан українських патріотів

А нам з тобою своє робити, відкрити очі і далі йти. І, зуби сильно стиснувши, землю рідну любити, хто ж тоді, як не ми, брати?
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Українське телебачення - що вам не подобається?

Перейти донизу 
+2
InHack
FireON
6 користувачів
АвторПовідомлення
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Українське телебачення - що вам не подобається? Empty
ПовідомленняТема: Українське телебачення - що вам не подобається?   Українське телебачення - що вам не подобається? Icon_minitimeЧт Жовт 26, 2006 7:36 pm

Мене надзвичайно дратує те, що показують тупі расєйські серіалиУкраїнське телебачення - що вам не подобається? Durak. Краще б показали щось путнє - того ж Кенана й Кела... Або хай знімають щось своє, беруть приклад з "Лесі+Роми" - класний серіал!Українське телебачення - що вам не подобається? Prapor3
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Українське телебачення - що вам не подобається? Empty
ПовідомленняТема: Re: Українське телебачення - що вам не подобається?   Українське телебачення - що вам не подобається? Icon_minitimeЧт Жовт 26, 2006 10:10 pm

А мені не подобається двомовність на укр. каланах, вже дратує, хоча, її робиться все менше і це радує.
Повернутися до початку Перейти донизу
Lord Pro.teus
Модер
Lord Pro.teus


К-ть повідомлень : 98
Age : 87
Registration date : 23.10.2006

Українське телебачення - що вам не подобається? Empty
ПовідомленняТема: Re: Українське телебачення - що вам не подобається?   Українське телебачення - що вам не подобається? Icon_minitimeЧт Жовт 26, 2006 10:43 pm

Не звертайте уваги. Мені, наприклад - усе рівно, на якій мові там ведуть...

Можливо, через те, що я не дивлюсь телевізор...
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Українське телебачення - що вам не подобається? Empty
ПовідомленняТема: Re: Українське телебачення - що вам не подобається?   Українське телебачення - що вам не подобається? Icon_minitimeЧт Жовт 26, 2006 11:40 pm

Цитата :
Можливо, через те, що я не дивлюсь телевізор...
Перед компом сидиш?Українське телебачення - що вам не подобається? Ggggg
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
InHack
Модер
InHack


Чоловік К-ть повідомлень : 236
Age : 32
Місце проживання : Ukraine
Registration date : 21.10.2006

Українське телебачення - що вам не подобається? Empty
ПовідомленняТема: Re: Українське телебачення - що вам не подобається?   Українське телебачення - що вам не подобається? Icon_minitimeПт Жовт 27, 2006 2:30 pm

Я все роблю одночасно, бо в мене тівітюнер є Razz
Повернутися до початку Перейти донизу
SPOt

SPOt


Чоловік К-ть повідомлень : 135
Age : 33
Місце проживання : Болехів
Registration date : 27.10.2006

Українське телебачення - що вам не подобається? Empty
ПовідомленняТема: Re: Українське телебачення - що вам не подобається?   Українське телебачення - що вам не подобається? Icon_minitimeЧт Лист 02, 2006 12:49 am

Дратує відсутність цензури. Коли по головних українських каналах рекламують лікеро-горілчані вироби і контрацептиви, відверто пропагують насильство і секс.
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Українське телебачення - що вам не подобається? Empty
ПовідомленняТема: Re: Українське телебачення - що вам не подобається?   Українське телебачення - що вам не подобається? Icon_minitimeЧт Лист 02, 2006 12:56 am

SPOt пише:
Дратує відсутність цензури. Коли по головних українських каналах рекламують лікеро-горілчані вироби і контрацептиви, відверто пропагують насильство і секс.
Ти так говориш, ніби секс - це зло. А контрацептиви, навпаки, зайві проблеми вівдвертають.
А щодо алкоголю, то я з тобою погоджуюсь, пора це припинити. Якби хоч реклама була нормальна, ато "фен-шуй? не фен-шуй"... Тьфу!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
SPOt

SPOt


Чоловік К-ть повідомлень : 135
Age : 33
Місце проживання : Болехів
Registration date : 27.10.2006

Українське телебачення - що вам не подобається? Empty
ПовідомленняТема: Re: Українське телебачення - що вам не подобається?   Українське телебачення - що вам не подобається? Icon_minitimeЧт Лист 02, 2006 1:16 am

Як впливає на дитячу (в даному випадку мою) психіку реклама "Ти ніколи не знаєш коли га...ни врятують твоє життя".
Я, в залежності від настрою, або нервуюся, або сміюсь, а що може думати 6-9 річна дитина?
Повернутися до початку Перейти донизу
FireON
Адмін
FireON


Чоловік К-ть повідомлень : 335
Age : 33
Місце проживання : Київщина
Registration date : 21.10.2006

Українське телебачення - що вам не подобається? Empty
ПовідомленняТема: Re: Українське телебачення - що вам не подобається?   Українське телебачення - що вам не подобається? Icon_minitimeЧт Лист 02, 2006 1:21 am

SPOt пише:
Як впливає на дитячу (в даному випадку мою) психіку реклама "Ти ніколи не знаєш коли га...ни врятують твоє життя".
Я, в залежності від настрою, або нервуюся, або сміюсь, а що може думати 6-9 річна дитина?
Ну, можливо, ти правий
Повернутися до початку Перейти донизу
http://fireon.org.ua
Задумчивий

Задумчивий


Чоловік К-ть повідомлень : 2
Age : 30
Місце проживання : м.Чортків
Registration date : 02.12.2007

Українське телебачення - що вам не подобається? Empty
ПовідомленняТема: Re: Українське телебачення - що вам не подобається?   Українське телебачення - що вам не подобається? Icon_minitimeНд Груд 02, 2007 2:22 pm

Особисто мене дратує надмірна кількість реклами!!!!!!!!!
Її повно і вона повсюди!!!
Mad
Повернутися до початку Перейти донизу
КосиМоїКапці




Жінка К-ть повідомлень : 16
Age : 31
Registration date : 04.01.2008

Українське телебачення - що вам не подобається? Empty
ПовідомленняТема: Re: Українське телебачення - що вам не подобається?   Українське телебачення - що вам не подобається? Icon_minitimeПт Січ 04, 2008 5:34 am

наше ТВ надто русифіковане
думаю варто запровадити більше патріотичних проектів
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Українське телебачення - що вам не подобається? Empty
ПовідомленняТема: Re: Українське телебачення - що вам не подобається?   Українське телебачення - що вам не подобається? Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Українське телебачення - що вам не подобається?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Клан українських патріотів :: Вільні форуми :: Вільні теми-
Перейти до: